PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Tipo (RED) Kombi

Tipo (RED) SW

INSPIROWANY LUDZKĄ RODZINĄ

(RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią przy każdym zakupie (Tipo)RED kombi. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera wsparcie szeregu działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy (Tipo)RED kombi: abyś Ty też mógł stać się jego częścią*.

 

NIECH TWÓJ (RED) ZABŁYŚNIE

Fiat (Tipo)RED kombi jest nie tylko idealnym samochodem dla osób prowadzących aktywny tryb życia; to samochód, który robi różnicę. Dzięki partnerstwu z (RED) będziesz świecić przykładem dla innych.

COŚ WIĘCEJ NIŻ LOGO

Nawet małe detale, jak logo na słupku B, może zrobić różnicę jeśli to (RED).

SAMOCHÓD ODZWIERCIEDLAJĄCY TWÓJ STYL

Czerwone obudowy lusterek to piękny akcent Twojego (Tipo)RED


Wnętrze

 

PRAWDZIWY RELAKS

W swoim (Tipo)RED kombi znajdziesz nowe fotele z czarną tapicerką z włóknami Seaqual®, monogramem FIAT i podwójnymi czerwonymi przeszyciami.

KLASA, KTÓREJ MOŻESZ DOTKNĄĆ

Twoje (Tipo)RED kombi zapewni niezrównane wrażenia z jazdy dzięki gałce zmiany biegów i kierownicy soft-touch.

(RED) TO NOWY CZARNY

Na pokładzie nowego (Tipo)RED kombi znajdziesz czarną deskę rozdzielczą i czarną tapicerkę drzwi które powitają Cię w świecie (RED).


TECHNOLOGIA

Zaawansowany technologicznie i gotowy na wyzwania. Twój nowy Fiat (Tipo)RED kombi zaskoczy Cię nowymi funkcjami.

MIEJ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Asystent pasa ruchu ostrzega Cię, gdy przypadkowo zaczniesz opuszczać swój pas ruchu przy prędkości powyżej 60 km/h. System wyświetli ostrzeżenie na wyświetlaczu TFT, a kierownica stawi opór, aby przywrócić samochód na właściwy pas.

INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI I ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

(Tipo)RED kombi wykrywa i rozpoznaje znaki drogowe i wyświetla ich ikony na wyświetlaczu TFT. Przy włączonym ograniczniku prędkości można także ustawić jej limit do maksymalnej dopuszczalnej wartości odczytanej przez system rozpoznawania znaków drogowych.

PRZEMIERZAJ ŻYCIE ZE STYLEM

Tempomat adaptacyjny Fiata (Tipo)RED kombi wykorzystuje przedni radar do utrzymania wybranej, bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego poruszającego się szybciej, między prędkością 30 km/h a 160 km/h.


AKTYWNY PRZEDNI GRILL

Ten system optymalizuje aerodynamikę wykorzystując wloty powietrza przedniego grilla, aby regulować przepływ powietrza do komory silnika. Pozwala to na szybsze rozgrzanie silnika, ograniczenie hałasu i ochronę chłodnicy.

TYLNY PORT USB

Spraw, aby podróż była bardziej komfortowa dla pasażerów z tyłu.

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA TELEFONU

Nowa opcja w (Tipo)RED. Bezprzewodowa ładowarka telefonu sprawi, że Twoje urządzenia będą zawsze naładowane i połączone bez zbędnych kabli. (opcja za dodatkową opłatą)


SYSTEM MULTIMEDIALNY

System multimedialny wyróżnia się w nowym (Tipo)RED kombi. System z 7- lub 10,25- calowym ekranem i tunerem radia cyfrowego DAB pozwala cieszyć się słuchaniem muzyki oraz korzystaniem z nawigacji i podłączonych urządzeń w prosty, wygodny sposób.

 

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do systemu multimedialnego Uconnect™ z 7- lub 10,25- calowym wyświetlaczem HD, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odczytywać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów bez odciągania uwagi od drogi. Obsługuj Apple CarPlay za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.


BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

(Tipo)RED jest kompatybilne z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, w bezpieczny sposób. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7- lub 10,25- calowym wyświetlaczu systemu Uconnect™ w uporządkowanych zakładkach.

Google, Google Play, Android Auto to zastrzeżone znaki handlowe firmy Google LLC.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

(RED)YKOWANY ZESTAW POWITALNY

Wybierając (Tipo)RED Kombi, dokonujesz znaczącego wyboru.

Ciesz się specjalnym zestawem powitalnym przy odbieraniu samochodu:

 • Specjalna obudowa kluczyka
 • Dozownik na zamówienie*
* Roztwory na bazie alkoholu nie mogą być przechowywane w tym dozowniku, gdy są używane wewnątrz samochodu. W każdym przypadku ponosisz pełną odpowiedzialność, kiedy korzystasz z roztworów na bazie alkoholu przechowywanych w tym dozowniku.

Dostępne wersje silnikowe:

BENZYNA

1.0 T3 Turbo 100 KM

DIESEL

1.6 MultiJet 130 KM

HYBRYDA

1.5 130 KM DCT Hybrid


PAKIETY

PAKIET WYGODA RED

 • BEZKLUCZYKOWY DOSTĘP KEYLESS ENTRY/GO
 • KAMERA COFANIA
 • TYLNY PODŁOKIETNIK
 • FOTEL PASAŻERA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI SIEDZISKA
 • TYLNY PORT USB
 • BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA DO SMARTFONA

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

 • ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE
 • SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA
 • ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza