PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Video testy

Video testy osobowe

Nowy Fiat 500 (2021)

Nowy Fiat 500 jest dostępny wyłącznie w wersji elektrycznej, ale to zupełnie nowy model. Zachowując kształty retro wprowadza Fiata w nową erę elektromobilności. Ten maluch może się Wam bardzo spodobać, jak mnie, choć zachowuje dokładnie te same cechy, co poprzednik.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat 500S 1.2 (2019)

Jeśli oczekujesz od Fiata 500S tego, że będzie szybszy i zapewni ci niezapomniane przeżycia podczas jazdy, to od razu skręć do salonu Abartha. Tu litera S, choć jest skrótem od „Sport”, oznacza coś zupełnie innego niż zwykle. I okazuje się, że bez sztywnego zawieszenia i mocnego silnika też można mieć coś ekstra.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat 500X City Cross 1.0 120 KM

Choć Fiat 500X w ogóle się nie zestarzał, to jego lifting przyniósł kilka pozytywnych zmian. Teraz mamy nie tylko lepsze wyposażenie czy wygląd bardziej przypominający klasyczną Pięćsetkę, ale także nowe silniki. I jeden z nich znalazł się pod maską testowego auta. Sprawdź, jak się spisuje.

Zobacz więcej na naszym blogu

FIAT 124 Spider 1.4 Turbo

Odrodzony klasyk w postaci Fiata 124 Spider wrócił po 50 latach do oferty. Mieliśmy okazję przekonać się jak jeździ, a także jak wiele łączy go z pierwowzorem.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat Tipo Hatchback 1.4 T-Jet

Zapraszamy na kolejny test Fiata Tipo, tym razem z nadwoziem typu hatchback, chyba najbardziej oczekiwanym przez klientów. Silnik benzynowy 1.4 T-Jet o mocy 120 KM daje dobrą dynamikę, a dopracowane zawieszenie pozytywne wrażenia z jazdy.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat Tipo SW 1.4 T-Jet

Z Fiatem Tipo mieliśmy już do czynienia, ale w zupełnie innej wersji. Tym razem sprawdzamy jakie zalety ma nadwozie kombi oraz silnik 1.4 T-Jet o mocy 120 KM

Zobacz więcej na naszym blogu

FIAT 500 1.2 Lounge

Po ośmiu latach od rozpoczęcia produkcji nowego Fiata 500 przyszedł czas na lifting. Prezentujemy dla was bogato wyposażoną w najnowsze elementy wersję z bazowym silnikiem 1.2, który uznajemy za najlepszy do tego modelu. Zapraszamy na test.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat Tipo 1.4 16V

Sprawdzamy jakim samochodem jest nowy Fiat Tipo. Czy to pełnowartościowy kompakt, czy samochód niższej klasy? Czy 95-konny silnik benzynowy wystarcza do napędzania takiego auta? Jak wygląda relacja ceny do wartości tego modelu? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w naszym teście.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat Doblò 2.0 MultiJet Lounge

Prezentujemy wam odświeżonego Fiata Doblo w wersji osobowej z trzema rzędami siedzeń, umożliwiającej przewiezienie do 7 pasażerów. Jak spisuje się to auto w topowej wersji wyposażenia Lounge z najmocniejszym silnikiem 2.0 MultiJet? Zapraszamy na test.

Zobacz więcej na naszym blogu

Fiat 500X City Look 1.4 Multiair

Przedstawiamy Wam najnowszy model Fiata 500X, czyli stylowego crossovera z mocnym, benzynowym silnikiem
i napędem jedną oś.

Zobacz więcej na naszym blogu

Nowy Fiat Panda Cross 4x4 1.3 MultiJet

Zapraszamy na test Fiata Pandy Cross, jeszcze bardziej terenowej odmiany Pandy 4x4.

Zobacz więcej na naszym blogu

Sprawdź auta dostępne od ręki


Po więcej informacji zapraszamy do salonu Fiat Euromobil w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 5

tel.: 22 510 00 90


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza