PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Nowy Fiat 600

Nowy Fiat 600

NOWY FIAT 600

500 + 100 zalet dla Ciebie!

 


+ ZRÓWNOWAŻONY

Zaznaj przyjemności z jazdy w 100% elektrycznym samochodem.


+ WOLNOŚĆ

Zasięg do ponad 600 km w cyklu miejskim wg. WLTP.


+ SZYBKIE ŁADOWANIE

Ładowanie akumulatora do 80% w mniej niż 30 minut.


+ TECHNOLOGIA

Najnowocześniejsza technologia dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort.


500 + 100 DOLCEVITA


ATRAKCYJNY STYL

Urzekający wygląd nowego Fiata 600 jest przekonujący i robi wrażenie. Z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób.


ŚWIATŁA LED

Rozświetl otoczenie i pokaż swoją obecność dzięki przednim i tylnym światłom LED w nowym Fiacie 600.


JESZCZE BARDZIEJ STYLOWY

Nowy Fiat 600 wyposażony został w aluminiowe 18” felgi z diamentowym szlifem, które podkreślają jego sylwetkę. Dostępne tylko w wersji La Prima.


OTWIERANIE BEZ KLUCZA

W nowym Fiacie 600 nie musisz wyjmować kluczyków z kieszeni: czujnik zbliżeniowy spowoduje, że samochód zorientuje się, gdy się zbliżasz lub oddalasz, odpowiednio otwierając lub zamykając samochód.


DZIEŃ WE WŁOSKIM SPA

Mając nowego Fiata 600 możesz podróżować bez końca i bez najmniejszego zmęczenia dzięki wbudowanej funkcji masażu, a także regulując i podgrzewając fotel dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Dostępne tylko w wersji La Prima.


ZRÓWNOWAŻONY I DOPIESZCZONY

Wszystkie fotele w nowym Fiacie 600 mają wyszytą najnowszą wersję monogramu Fiat. (RED) fotele wykonano z materiału pochodzącego z recyklingu, natomiast La Prima jest wyposażona w tapicerkę ze sztucznej skóry.


PRAKTYCZNY I PRZESTRZENNY

W środku nowego Fiata 600 możesz przechowywać do 15 l bagażu w inteligentnym tunelu centralnym. To modułowy, praktyczny i przestrzenny schowek na rzeczy osobiste.


B ZNACZY BARDZIEJ POJEMNY

Nowy Fiat 600 to bardzo przestrzenny pojazd. Znajdziesz tam mnóstwo miejsca dla rodziny i przyjaciół, a także ich bagaży – pojemność bagażnika wynosi do 360 l.


500+100 TECH

Aby mieć pewność, że Twoja podróż będzie bezpieczna, stworzyliśmy jeszcze lepszy system bezpieczeństwa. Nowy Fiat 600 La Prima, ma w standardzie wspomaganie jazdy na poziomie 2, co oznacza najwyższy poziom wspomagania i bezpieczeństwa podczas jazdy.

OCHRONA Z KAŻDEJ STRONY

Popraw swoje pole widzenia podczas zmiany pasa, parkowania i manewrowania. Dzięki czujnikom 360° umieszczonym dookoła pojazdu będziesz mieć informacje o potencjalnych przeszkodach z każdej strony, na niespotykanym dotychczas poziomie, dzięki czemu unikniesz każdej kolizji.


OTWIERANA NOGĄ KLAPA BAGAŻNIKA

Innowacja, jakiej jeszcze w Fiacie nie było – możesz otwierać i zamykać bagażnik nowego Fiata 600 jednym ruchem stopy.


TYLNA KAMERA 180°

Nowy Fiat 600 wyposażony został w tylną kamerę do parkowania z polem widzenia 180°, aby ułatwić nawet najtrudniejsze manewry. 


CZUJNIK MARTWEGO POLA

System wyda ostrzeżenie, jeśli inny pojazd pojawi się w Twoim martwym polu.


ŁĄCZNOŚĆ WESZŁA DO ŚWIATA POJAZDÓW PODŁĄCZONYCH DO SIECI!

Świat, który pozwala Ci przesyłać przez Internet dane do i z aplikacji FIAT. Korzystaj z wartościowych usług dostarczanych przez markę i ciesz się bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością z funkcji informacyjno-rozrywkowych, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Ponieważ nie możesz iść na kompromis w kwestii bezpieczeństwa lub komfortu, oferta usług łączności jest obecnie uproszczona dzięki dwóm nowym pakietom.

CONNECT ONE : POMOC ZAWSZE POD RĘKĄ

Będąc w pojeździe masz ochronę wszędzie, gdziekolwiek pojedziesz. Twój nowy Fiat 600 może nawiązywać połączenia alarmowe za pośrednictwem lampki sufitowej*, kontaktować się z wyznaczonym asystentem lub wezwać pomoc drogową, za pomocą ekranu dotykowego lub aplikacji FIAT.

*Połączenie alarmowe nie jest dostępne na ekranie dotykowym ani w aplikacji FIAT.


CONNECT PLUS : CIESZ SIĘ KOMFORTEM PODCZAS KAŻDEJ JAZDY

Nowy pakiet Connect PLUS*, możesz kierować swoim samochodem jak nigdy wcześniej, mając do dyspozycji innowacyjne funkcje, które pozwalają na zdalny dostęp do pojazdu, zarządzanie ładowaniem, możliwość otrzymywania powiadomień o stanie pojazdu, planowanie podróży samochodem elektrycznym, dostęp do nawigacji i wiele innych usług. Przeszukaj pakiet Connect Plus i odkryj dostępne usługi.

*Dostępne tylko po wybraniu pakietu CONNECT ONE.


Nowy Fiat 600 (RED)

 • Wszystkie charakterystyczne dla (RED) funkcje
 • 600 nowych sposobów pomagania ludziom
 • Jest dostępny w 3 kolorach.

Dowiedz się więcej


Nowy Fiat 600 La Prima

 • Wersja all-in-one łączy w sobie komfort, technologię i styl.
 • 4 kolory karoserii inspirowane włoską przyrodą
 • Odkryj prawdziwe znaczenie frazy dolcevita.

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza