PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

600 La Prima

600 La Prima

LA PRIMA

Ciesz się włoskim stylem wnętrza nowego Fiata 600 La Prima i odkryj prawdziwe znaczenie frazy dolcevita.

ODKRYJ LA PRIMA

Najwyższa wersja nowego Fiata 600 posiada do 100 ekskluzywnych i niespotykanych wcześniej funkcji. Jako wersja all-in-one łączy w sobie komfort, technologię i styl.


BARWY NATURY

Nowy Fiat 600 to pojazd radosny, od zewnątrz i w środku: poza bogatą paletą barw we wnętrzu pojazdu masz do wyboru 4 opcje kolorystyczne dla karoserii, wszystkie inspirowane włoską przyrodą!


TERAPIA KOLORAMI

Popraw swój nastrój dzięki chromoterapii dostępnej w nowym modelu Fiata 600! Masz do wyboru 64 możliwe kombinacje kolorystyczne, to jest 64 razy więcej zmian na lepsze w ciągu dnia!


SPOKOJNA JAZDA

Twoje samopoczucie jest priorytetem: jedno kliknięcie i możesz odprężyć się jeszcze bardziej i podróżować spokojniej, dzięki opcjom masażu w fotelu kierowcy. Do tego jednym ruchem stopy możesz otworzyć bagażnik, korzystając z zamontowanych czujników.


ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Aby jeszcze bardziej zadbać o Twoje samopoczucie, najpierw zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Nowy Fiat 600 La Prima posiada najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa: jazda autonomiczna na poziomie 2, co oznacza najwyższy poziom wspomagania i bezpieczeństwa podczas jazdy.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza