PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

eDucato

eDucato

Najszersza gama elektrycznych pojazdów na rynku, aby zaspokoić potrzeby klientów.

NAJSZERSZA GAMA

Transport się zmienia, a my jesteśmy na to gotowi.

 • Ładowność 3,5 i 4,25 tony
 • 3 długości i 3 wysokości
 • Pojemność od 10m3 do 17m3

NAJLEPSZA BAZA DO ZABUDOWY

Idealne rozwiązanie dla firm.

 • Ładowność 3,5 i 4,25 tony
 • Masa maksymalna 2,1 tony na przedniej osi i 2,5 tony na tylnej

NOWA ELEKTROMOBILNOŚĆ

Alternatywa dla transportu miejskiego.

 • Wersje kombi i panorama
 • Od 5 do 9 miejsc

 

Elektryczny samochód dostawczy gotowy do działania.

„Gotowy do działania” to coś więcej niż pomysł, to filozofia Fiat Professional. To powód, dla którego nowy e-Ducato jest gotowy do pracy niezależnie od branży.


E-TOWARY

Pojazdy elektryczne do przewozu towarów całkowicie zmienią transport. Fiat Professional starannie opracował odpowiedni pojazd na nadchodzące czasy. Jednocześnie kontynuuje on ponad czterdziestoletnią tradycję trwałości i wytrzymałości vana Ducato, wyznaczając nowy standard dla możliwości elektrycznych.


E-JEDZENIE

Z elektrycznym Ducato Twój biznes nie napotka żadnych trudności. Dotrzesz do celu bez żadnych problemów dzięki opcji szybkiego ładowania. Z autonomiczną baterią w elektrycznym Ducato nic nie przeszkodzi Ci w wykonaniu Twojej pracy.


MOBILNOŚĆ MIEJSKA

Elektryczny Ducato? Znajdzie się w nim miejsce dla każdego! Przeżyj typowy dzień w pracy z elektrycznym Ducato i poznaj jego komfortowe wnętrze.


 


JEDNOSTKA KONTROLNA

Oferuje dodatkowy komfort dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak klimatyzacja wstępna pojazdu w celu zmniejszenia wpływu klimatyzacji na akumulator, czy planowanie codziennego ładowania w celu skorzystania z niższych kosztów energii.


TRYBY PRACY

Klient może wybrać odpowiedni tryb pracy, dopasowany do konkretnych potrzeb, wydłużając zasięg podróży poprzez optymalizację wydajności: tryb Normalny - optymalna równowaga pomiędzy wydajnością i oszczędnością, tryb ECO dla zwiększenia zasięgu i tryb Power dla wymagających zadań.


ELEKTRONICZNE CHŁODZENIE/HAMOWANIE (E-COASTING/ E-BRAKING)

E-Coasting to energooszczędny tryb jazdy, który jest aktywowany, gdy pojazd zwalnia. W ten sposób silnik elektryczny nie pobiera prądu z akumulatora i dostarcza ujemny moment obrotowy, aby naładować akumulator.MOPAR® CONNECT

Mopar® Connect jest idealnym rozwiązaniem nie tylko do planowania ładowania e-Ducato, ale także do utrzymania kontroli nad całą flotą. Pozwala obserwować każdą podróż lub wysłać pomoc w razie potrzeby – wszystko to za pomocą smartfona.


My:Assistant

24-godzinne wsparcie techniczne w zakresie pomocy Mopar® w przypadku kolizji, problemów technicznych lub ewentualnej kradzieży pojazdu.


My:Remote

Możesz sterować swoim nowym e-Ducato za pomocą swojego smartfona. Nie pamiętasz, czy zamknąłeś drzwi? Możesz je zablokować lub odblokować za pomocą aplikacji Uconnect™ LIVE. Możesz również łatwo znaleźć samochód na zatłoczonym parkingu lub mieć oko na swojego elektrycznego vana, jeśli akurat go nie prowadzisz.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza