PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Nowe Ducato

Nowe Ducato

GŁÓWNE CECHY

Od ponad 40 lat odpłacaliśmy za Wasze zaufanie niezawodnością, poświęceniem i 10 tys. dostępnych wersji. Wasza misja staje się naszą misją, nieważne czy zajmujecie się przewozem osób, towarów czy macie inne potrzeby.


POJEMNOŚĆ PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Duża wszechstronność i do 17m3 przestrzeni ładunkowej pozwalają na przewóz wielkogabarytowych ładunków, całkowicie bezpiecznie.


NAJLEPSZA ŁADOWNOŚĆ W SWOJEJ KLASIE

Najlepsza ładowność w swojej klasie. Samochód dostawczy oferujący do 1,6 t ładowności.


PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

Najlepszy stosunek długości wewnętrznej do długości zewnętrznej w swojej klasie umożliwia transportowanie tych samych towarów ułożonych ciaśniej, z większą zwrotnością i możliwością manewrowania dzięki jego ogólnym wymiarom.KWADRATOWY KSZTAŁT PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Idealna baza dla wszystkich wersji Ducato pozwala na lepsze ułożenie towarów w środku oraz uczynienie zabudowy bardziej uniwersalną.


NISKI PRÓG ZAŁADUNKOWY

Ułatwia przenoszenie towaru zapobiegając otarciom i zadrapaniom powstałym podczas jego podnoszenia oraz ułatwia załadunek/rozładunek.


JEDNA MISJA, JEDEN SILNIK

Do 13 jednostek napędowych z 2 różnymi homologacjami, 4 poziomy mocy i 2 rodzaje skrzyni biegów (aut.-man.). Stworzone specjalnie dla potrzeb samochodów dostawczych.


KOMFORT I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Każdy szczegół nowego Ducato powstał, aby zapewnić jak największy komfort podczas pracy w jego wnętrzu. Bezkluczykowy system Entry & Go pozwala Ci pracować cały dzień z kluczykiem w kieszeni. Nowe pełne światła przednie LED zwiększają widoczność na zewnątrz, a składany fotel Eat & Work pozwala na ustawienie na nim laptopa, a nawet używania go jako stolika na przekąski.

 


BEZKLUCZYKOWY SYSTEM ENTRY & GO

Dzięki bezkluczykowemu systemowi Entry możesz w prosty sposób zablokowywać/odblokowywać wszystkie drzwi w kabinie i przestrzeni ładunkowej nowego Ducato bez korzystania z kluczyka.


ELEKTRYCZNY HAMULEC POSTOJOWY

Nowy elektryczny hamulec postojowy daje większy komfort na codzień. Kierowca może aktywować mechanizm specjalnym przyciskiem umieszczonym na desce rozdzielczej; ta funkcja automatycznie włącza odpowiednie ustawienie panelu instrumentów.


SKŁADANY FOTEL EAT & WORK

Ducato jest wyposażony w stolik, który zapewnia idealne miejsce dla kierowcy i pasażera podczas pracy oraz przerw, na którym można wygodnie ustawić laptopa, tablet i pudełko z obiadem. Siedzisko ze stolikiem można obracać w kierunku siedzących dla większej wygody, a jego tylna strefa jest wyposażona w uchwyty na napoje i schowek.BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA DO TELEFONU

Lepsza łączność i większy komfort. Ładowarka pozwala na położenie i ładowanie smartfona w bezpiecznym miejscu w desce rozdzielczej.


GNIADKO 230V (opcjonalne)

Dzięki gniazdku 230V szybko naładujesz urządzenia takie jak laptopy, narzędzia zasilane bateryjnie oraz wiele innych, jeśli tylko będą potrzebowały mniej niż 150 watów


PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA

Ducato jest wyposażony w stolik, który zapewnia idealne miejsce dla kierowcy i pasażera podczas pracy oraz przerw, na którym można wygodnie ustawić laptopa, tablet i pudełko z obiadem. Siedzisko ze stolikiem można obracać w kierunku siedzących dla większej wygody, a jego tylna strefa jest wyposażona w uchwyty na napoje i schowek.


TECHNOLOGIA

Połączony z Twoją pracą

Łączność jeszcze nigdy nie była tak ważna w samochodzie dostawczym. Nowe Ducato oferuje najlepsze multimedia w swojej klasie wraz z najnowszą technologią łączności, które zwiększają wydajność pojazdu oraz całej floty.

NOWE RADIO UCONNECT 10''

Radio UConnect 10'' to nowy system multimedialny z najwyższej półki z 10-calowym kolorowym ekranem dotykowym oparty o system operacyjny Android. Nawigacja jest dostępna zarówno przez bezprzewodową obsługę CarPlay / Android Auto, jak i mapy 3D TOM TOM. Możliwa jest również łatwiejsza interakcja dzięki rozpoznawaniu mowy w wybranych językach. Radio jest wyposażone w tuner DAB, przyciski sterowania radiem na kierownicy i system zarządzania klimatyzacją.


APPLE CAR PLAY

CarPlay jest lepszym i bezpieczniejszym sposobem na korzystanie z iPhone'a w pojeździe podczas pracy. Pozwala na wykonywanie wszystkich czynności, które można wykonać na iPhonie z poziomu wbudowanego wyświetlacza. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki w sposób pozwalający na utrzymanie uwagi na drodze. CarPlay posiada obsługę głosową Siri i został stworzony z myślą o różnych scenariuszach na drodze. CarPlay działa także z przyciskami sterującymi Twojego samochodu - z pokrętłami, przyciskami, touchpadem i ekranem dotykowym. Natomiast aplikacje zostały przystosowane do korzystania w pojeździe, abyś mógł z nich korzystać nie odrywając wzroku od drogi i rąk od kierownicy.


ANDROID AUTO

Dzięki Android Auto™ wszystkie Twoje aplikacje będą wyświetlane na ekranie z interfejsem, umożliwiając łatwy i bezpieczny dostęp do obsługi głosowej, Map Google i Google Play Music poprzez ekran dotykowy lub przyciski sterujące kierownicy. Dzięki tej funkcji kierowca może się skupić na drodze z łatwą nawigacją i rozpoznawaniem mowy. Google, Google Play i Android Auto są zastrzeżonymi znakami handlowymi Google LLC.


UCONNECT™ SERVICES

Nowy Ducato oferuje bezproblemową łączność między pojazdem, smartfonem i urządzeniami sieciowymi. Pełna gama usług łączności dostarcza informacji o stanie pojazdu, rozszerzoną nawigację i narzędzia zarządzania flotą oraz dedykowaną pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 


MY ASSISTANT

Zapewnia pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w ramach której z takimi usługami jak telefon ratunkowy, pomoc drogowa czy obsługa klienta.


MY REMOTE

Zapewnia zdalną obsługę pojazdu poprzez takie funkcje jak Zdalne Działania, alerty związane z jazdą i Znajdowanie Pojazdu.


MY CAR

Zapewnia monitorowanie i dbanie o kondycję Twojego nowego Ducato dzięki usługom Vehicle Info i Vehicle Health Report.MY NAVIGATION

Pomaga Ci w znalezieniu najlepszej trasy dzięki usługom nawigacji w czasie rzeczywistym, takim jak Send&Go, Wyszukiwanie Interesujących Miejsc oraz Last Mile Navigation, aktualizacja map przez internet i wiele więcej.


MY FLEET MANAGER

Zarządzaj swoją flotą Ducato w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.


MY ALERT

Zapewnia Twojemu Ducato ochronę dzięki powiadomieniom o uruchomieniu alarmu oraz usługom pomocy w przypadku kradzieży pojazdu.MY WI-FI

Przeglądaj internet i jednocześnie podłącz wiele urządzeń z nowym Ducato oraz korzystaj z usług głosowych Amazon Alexa.


INTEGRACJA Z SYSTEMAMI KLIENTA

Przesyłanie danych floty do programów firm trzecich. Usługi łączności Ducato są otwarte i kompatybilne z rozwiązaniami firm trzecich. Dane telematyczne floty mogą dostarczyć klientowi przedsiębiorstwa oraz jego dostawcy usług telematyki floty kluczowych informacji.


AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO

Dzięki aktualizacjom na bieżąco system inforozrywki oraz zintegrowanych funkcji będą zawsze dostępne w najnowszej wersji bez konieczności wizyty w serwisie. Zawsze bądź gotowy na nadejście najnowszych informacji!


BEZPIECZEŃSTWO I WSPOMAGANIE KIEROWCY

 


ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Ustawia i automatycznie dostosowuje prędkość, aby utrzymać bezpieczny dystans od pojazdu z przodu, przy prędkości powyżej 30 km/godz. Jeśli pojazd jest wyposażony w Rozpoznawanie Znaków Drogowych, Adaptacyjny Tempomat staje się Inteligentnym Adaptacyjnym Tempomatem, dostarczając kierowcy wskazówek, aby dostosował prędkość do wykrytych ograniczeń prędkości.


UTRZYMANIE PASA RUCHU

Nowy Ducato wykrywa linie oddzielające pasy ruchu i skraje jezdni i w razie konieczności autonomicznie steruje kierownicą, aby zostać pośrodku pasa ruchu. Dostępny tylko w pakiecie CO-DRIVER.


ASYSTENT JAZDY W KORKU

Nowe Ducato może autonomicznie wybrać pojazd z przodu jako punkt odniesienia pozwalający na wyśrodkowanie pojazdu na pasie ruchu podczas poruszania się w korku na każdej drodze oraz monitorowanie pojazdów jadących równolegle, aby dostosować boczną trajektorię i uniknąć kolizji.SYSTEM AEB

System AEB zwiększa funkcjonalność i wykrywa pieszych i rowery, jak i inne pojazdy. Nowe Ducato powiadamia o nich kierowcę lub aktywuje autonomiczne hamowanie awaryjne.


ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Ustawia i automatycznie dostosowuje prędkość, aby utrzymać bezpieczny dystans od pojazdu z przodu, przy prędkości powyżej 30 km/godz. Jeśli pojazd jest wyposażony w Rozpoznawanie Znaków Drogowych, Adaptacyjny Tempomat staje się Inteligentnym Adaptacyjnym Tempomatem, dostarczając kierowcy wskazówek, aby dostosował prędkość do wykrytych ograniczeń prędkości.


INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI

System Rozpoznawania Znaków Drogowych pomaga uniknąć przekraczania prędkości w każdym momencie poprzez wykrywanie znaków drogowych z ograniczeniem prędkości i dostosowywaniem do nich prędkości.CYFROWE LUSTERKO WSTECZNE

W miejscu centralnego lusterka wstecznego znajduje się 9-calowy wyświetlacz HD. Zarówno w czasie jazdy jak i parkowania, zapewnia niezasłonięty widok drogi za pojazdem dzięki szerokokątnej kamerze HD umieszczonej w trzecim światle stopu.


ASYSTENT WIATRU BOCZNEGO

Działa przy prędkościach powyżej 65 km/godz. i używa hamulca, aby ustabilizować pojazd w czasie silnych wiatrów bocznych i zapobiec zjechaniu pojazdu ze swojego pasa ruchu. Standardowy w całej gamie.


UKŁAD STABILNOŚCI PRZYCZEPY

Ten układ wykrywa kiedy przyczepa zaczyna oscylować i koryguje niebezpieczne wychylenia przyczepy w bok poprzez zredukowanie momentu obrotowego i hamowanie kół, aby przywrócić stabilność pojazdu i przyczepy. Standardowy w całej gamie.AKTYWNE WSPOMAGANIE PARKOWANIA

Podczas szukania miejsca do parkowania Ducato zaczyna skanować otoczenie. Gdy znajdzie wolne miejsce, rozpocznie manewr parkowania, podczas którego kierowca musi tylko wciskać pedały gazu i hamulca, a pojazd zajmie się skręcaniem i poinformuje kierowcę kiedy jechać do przodu i cofać.


TYLNE CZUJNIKI PARKOWANIA

Czujniki umieszczone na tylnych zderzakach ostrzegają kierowcę sygnałami dźwiękowymi i wizualnymi o zbliżaniu się pojazdu do przeszkody lub przejeżdżaniu przez ciasną przestrzeń. Sygnały dźwiękowe zwiększają częstotliwość im bliżej przeszkody znajduje się pojazd, aż do ciągłego sygnału.


CZUJNIKI PARKOWANIA 360°

TCzujniki 360° dookoła nowego Ducato - umieszczone na przednim i tylnym zderzaku oraz błotnikach - ostrzegają kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym o zbliżaniu się do przeszkody lub przejeżdżaniu przez ciasną przestrzeń.


PAKIETY

PAKIET EASY

 • RADIO 7-CALOWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY BLUETOOTH+DAB+CP/AA
 • KLIMATYZACJA MANUALNA
 • LUSTERKA BOCZNE REGULOWANE ELEKTRYCZNIE Z FUNKCJĄ DEFROST
 • KAMERA COFANIA (Z DYNAMICZNĄ SIATKĄ)

PAKIET LOUNGE

 • ZAWIERA PAKIET BUSINESS
 • RADIO Z NAWIGACJĄ 10-CALOWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY BLUETOOTH+DAB+CP/AA
 • CAŁKOWICIE CYFROWY WYŚWIETLACZ PANELU INSTRUMENTÓW
 • KLIMATYZACJA AUTOMATYCZNA
 • ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA BOCZNE

PAKIET TREKKING

 • TRACTION PLUS+HILL DESCENT CONTROL
 • OPONY WIELOSEZONOWE M+S
 • ŚWIATŁA PRZECIWMGŁOWE (Z FUNKCJĄ DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW)
 • OWIEWKI NADKOLI (TYLKO DLA 295)
 • PEŁNE PRZEDNIE LAMPY LED
 • PŁYTA OCHRONNA W KOLORZE PIANO BLACK
 • RAMKA CHŁODNICY W KOLORZE PIANO BLACK
 • 16-CALOWE ALUMINIOWE FELGI DIAMOND BLACK

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

 • AUTONOMICZNY HAMULEC AWARYJNY (+ WYKRYWANIE PIESZYCH/ROWERZYSTÓW)
 • LANE CONTROL
 • CZUJNIKI DESZCZU I ZMIERZCHU
 • ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH + REGULACJA ŚWIATEŁ DROGOWYCH

PAKIET EASY DRIVING

 • ADAPTACYJNY TEMPOMAT
 • INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI
 • WSPOMAGANIE UWAGI

PAKIET ZAAWANSOWANE BEZPIECZEŃSTWO

 • ZAWIERA PAKIET SAFETY + PAKIET EASY DRIVING
 • AUTONOMICZNY HAMULEC AWARYJNY (+ WYKRYWANIE PIESZYCH/ROWERZYSTÓW)
 • LANE CONTROL
 • CZUJNIKI DESZCZU I ZMIERZCHU
 • ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH + REGULACJA ŚWIATEŁ DROGOWYCH
 • ADAPTACYJNY TEMPOMAT
 • INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI
 • WSPOMAGANIE UWAGI

PAKIET JAZDY AUTONOMICZNEJ II STOPNIA

 • ZAWIERA PAKIET SAFETY + PAKIET EASY DRIVING
 • ADAPTACYJNY TEMPOMAT (Z FUNKCJĄ STOP AND GO)
 • TRAFFIC JAM ASSIST
 • LANE CENTERING
 • SKÓRZANA KIEROWNICA I DRĄŻEK SKRZYNI BIEGÓW
 • ELEKTRYCZNY HAMULEC POSTOJOWY

PAKIET WIDOCZNOŚĆ 360o

 • ASYSTENT MARTWEJ STREFY + KONTROLA DROGI POPRZECZNEJ ZA SAMOCHODEM
 • CYFROWE LUSTERKO WSTECZNE
 • LAMPY PRZECIWMGŁOWE (Z FUNKCJĄ DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW)
 • AKTYWNE WSPOMAGANIE PARKOWANIA Z CZUJNIKAMI PARKOWANIA 360°

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza