PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Tipo Cross SW

Tipo Cross SW

 

REFLEKTORY FULL LED

Najlepsza widoczność z zaawansowaną technologią.

NOWE TYLNE ŚWIATŁA LED

Zostaw za sobą ślad Crossa.

CZARNY BŁYSZCZĄCY PRZEDNI GRILL I DOLNA LISTWA

Ciesz się charakterystycznym dla Crossa, czarną osłoną i grillem z połyskiem – w nowym Cross Kombi.


SPECJALNY DESIGN ZDERZAKÓW I ŚWIATEŁ PRZECIWMGIELNYCH

Gdziekolwiek się udasz, dyktujesz warunki.

NOWE 17-CALOWE FELGI ALUMINIOWE Z DIAMENTOWYM SZLIFEM

Pozostaw stylowy ślad na każdej drodze.

NOWE CHROMOWANE LOGO

Pozwól, aby każda droga poznała Twoje imię dzięki błyszczącemu logo Fiata z przodu.


WNĘTRZE

 

CHARAKTER CROSSA W TWOICH RĘKACH

Kierownica soft-touch z chromowanymi wstawkami i gałka dźwigni zmiany biegów z czarnymi przeszyciami.

GŁOŚNE, WYRAŹNE I ELEGANCKIE

System multimedialny z 10,25-calowym ekranem dotykowym z czarną błyszczącą ramką, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto - aby słuchać muzyki i nawigować ze stylem.

7” WYŚWIETLACZ TFT KOMPUTERA POKŁADOWEGO

Wszystkie informacje o Twojej podróży są wyraźnie widoczne przed Tobą, w pełnych kolorach.


TECHNOLOGIA

Nowa rodzina Tipo posiada systemy ADAS ułatwiające bezpieczne prowadzenie i pozwalające cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kierownicą.

ASYSTENT PASA RUCHU

Jeśli samochód zjedzie ze swojego pasa ruchu przy prędkości ponad 60 km/h bez woli kierowcy, system wyświetli odpowiednie ostrzeżenie na desce rozdzielczej, a kierownica stawi opór, aby przywrócić samochód na właściwy pas ruchu.

INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI I ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

Nowe Tipo wykrywa i rozpoznaje znaki drogowe, wyświetlając je na wyświetlaczu komputera pokładowego. Przy włączonym ograniczniku prędkości można także ustawić jej limit do maksymalnej dopuszczalnej wartości odczytanej przez system rozpoznawania znaków drogowych.

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Tempomat adaptacyjny w Tipo Cross Kombi korzysta z przedniego radaru, aby utrzymać bezpieczną, ustaloną odległość od poprzedzającego pojazdu jadącego z prędkością między 30 km/h a 160 km/h.


AKTYWNY PRZEDNI GRILL

Ten system optymalizuje aerodynamikę wykorzystując wloty powietrza przedniego grilla, aby regulować przepływ powietrza do komory silnika. Pozwala to na szybsze rozgrzanie silnika, ograniczenie hałasu i ochronę chłodnicy.

DOSTĘP BEZKLUCZYKOWY KEYLESS ENTRY/GO

Nie musisz już używać kluczyków: wystarczy, że masz je przy sobie, aby otworzyć drzwi i wsiąść do środka (opcja dodatkowo płatna).

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA TELEFONU

Nowość w rodzinie Tipo. Bezprzewodowa ładowarka do smartfona utrzymuje Twoje urządzenia naładowane i podłączone bez zbędnych kabli (opcja dodatkowo płatna).


SYSTEM MULTIMEDIALNY

System multimedialny wyróżnia się w nowym (Tipo)RED kombi. System z 7- lub 10,25- calowym ekranem i tunerem radia cyfrowego DAB pozwala cieszyć się słuchaniem muzyki oraz korzystaniem z nawigacji i podłączonych urządzeń w prosty, wygodny sposób.

 

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Połącz swojego iPhone’a z 10,25-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.


BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

Nowe Tipo Cross jest także kompatybilne z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10,25-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.

CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.
Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojazdu kompatybilnego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

Dostępne wersje silnikowe:

BENZYNA

1.0 T3 Turbo 100 KM

DIESEL

1.6 MultiJet 130 KM

HYBRYDA

1.5 130 KM DCT Hybrid


PAKIETY

PAKIET WYGODA PLUS

 • SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO OTWIERANIA I URUCHAMIANIA SAMOCHODU KEYLESS GO/PASSIVE ENTRY
 • FOTEL KIEROWCY Z REGULACJĄ ODCINKA LĘDŹWIOWEGO
 • TYLNY PODŁOKIETNIK
 • FOTEL PASAŻERA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI SIEDZISKA
 • TYLNY PORT USB

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO

 • ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE
 • SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA
 • ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza