PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Doblò Kombi

Przestronny, wszechstronny, solidny. Doblò to samochód 7-osobowy, którego nie trzeba przedstawiać.


Stylistyka i wygląd zewnętrzny

Zniewalające, oryginalne linie funkcjonalnego vana o minimalistycznej i niepowtarzalnej stylistyce


Całkowicie przeprojektowany przód ze zintegrowanymi kloszami świateł jest zarazem odważny i wyważony

Duże okna boczne i charakterystyczne, wyraźnie zaznaczone nadkola

Bagażnik o pojemności od 790 litrów


Miejsce na wszystko. I dla każdego.

Ci, którzy nie lubią ograniczać się w podróży, wybierają Doblò, 5- lub 7-osobowy samochód zaprojektowany tak, aby zapewnić miejsce na wszystko, co ważne. Dla każdego znajdzie się miejsce podczas ekscytujących wypraw.


Kreatywna, przestrzenna, funkcjonalna

Nic nie jest bardziej wszechstronne od wnętrza Fiata Doblò — dzięki możliwości składania oparć foteli i unoszenia tylnej kanapy, skonfigurujesz wnętrze zgodnie z potrzebami, aby zmieścić większe przedmioty.

Twoja dodatkowa para oczu

Doblò ma drugie, regulowane lusterko wsteczne, obejmujące fotele tylne, dzięki czemu masz kontrolę nad całą przestrzenią pasażerską.

Zaskakująca przestrzeń bagażowa.

Samochód osobowy z 7 miejscami oraz niespotykaną przestrzenią: w przednich drzwiach Fiata Doblò wbudowano pokaźnych rozmiarów schowek, mieszczący 1,5-litrową butelkę, dwie butelki półlitrowe oraz notatnik A4.Tablica rozdzielcza

Wyjątkowo ergonomiczna tablica rozdzielcza zyskała nową stylistykę, dzięki której przyciski sterowania i schowki są w wygodnej odległości, w zasięgu kierowcy.

Inteligentna podróż

Fiat Doblò sprawia, że każda podróż staje się prostsza i przyjemniejsza dzięki innowacyjnemu systemowi Uconnect LIVE Radio NAV z wyświetlaczem 5’’.

Kto układa listę odtwarzania?

Podłącz swoje ulubione urządzenie za pomocą wejścia USB lub AUX na konsoli w tunelu centralnym.


Dla tych, którzy lubiąc zwracać na siebie uwagę

Nowoczesna, kreatywna i oryginalna - stylistyka Fiata Doblò jest atrakcyjna i unikatowa dzięki przodowi ze zintegrowanymi reflektorami, nowym felgom oraz dużym szybom bocznym. Styl łączy się z funkcjonalnością.


Miejsce na Twoje pasje

Jazda na rowerze w samotności może być przyjemna, ale w towarzystwie jest ciekawsza. Dlatego akcesoria firmy Mopar do Fiata Doblò obejmują montowany na haku holowniczym uchwyt na rowery z dwoma ustawieniami wysokości, dzięki któremu możesz jechać, gdzie chcesz i z kimkolwiek chcesz.

Przesuwane czyli wygodne

Przesuwne drzwi ułatwiają wsiadanie do samochodu, nawet jeśli inni pasażerowie zajęli już swoje miejsca.

Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz

Pojemność od 790 litrów do 3200 litrów przy całkowicie złożonych tylnych fotelach. Potrzebujesz jeszcze więcej miejsca? Wybierz o 35 cm dłuższą i mieszczącą do 4000 litrów wersję Doblò Maxi.


Gotowi na wielką podróż?

Fiatem Doblò możesz podróżować jeszcze przyjemniej dzięki systemowi Uconnect z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym. To urządzenie pozwala słuchać ulubionej stacji radiowej a dzięki wejściom AUX u USB odtwarzać pliki MP3 oraz listy utworów ze smartfona.


Surfuj po internecie w drodze

Podróżuj z dostępem do internetowych usług Uconnect™ LIVE dla Fiata Doblò. Przeglądaj Twittera i Facebooka, słuchaj muzyki w internetowej usłudze TuneIn lub korzystaj z biblioteki ponad 35 milionów utworów w usłudze Deezer. Możesz też słuchać na żywo informacji o korkach, które dostarcza Reuters.

Czy samochód może być ekologiczny?

Fiat Doblò zużywa mniej paliwa dzięki systemowi eco:Drive, który monitoruje Twoje nawyki za kierownicą, analizuje poziom zużycia paliwa i emisji spalin, a następnie przedstawia Ci propozycje, co zrobić by jazda była jeszcze bardziej ekologiczna.

Gdzie byś teraz był bez NAV?

System Uconnect z dotykowym, 5-calowym ekranem w Fiacie Doblò jest dostępny opcjonalnie także w wersji z cyfrowym tunerem radiowym DAB i nawigacją NAV. Nawigacja ma wgrane mapy wszystkich dużych, europejskich krajów. Dla bezpiecznej jazdy z całą rodziną.


Bezpieczeństwo


Nadopiekuńczy duch rodziny

Kabinę pasażerską skonstruowano tak, by wyznaczone, kontrolowane strefy zgniotu przejęły siłę uderzenia wyłącznie w dokładnie obliczonych miejscach. Z kolei drzwi zostały zaprojektowane tak, aby nie otwarły się przypadkowo przy uderzeniu.

Stabilne prowadzenie

Maksimum bezpieczeństwa aktywnego zapewnia system ESC uzupełniony przez ABS + EBD, układy, które nawet w sytuacji awaryjnej zrobią wszystko, by to kierowca decydował, dokąd jedzie.

Żadne wzniesienie Cię nie powstrzyma

Czy to górskie miasteczko czy podjazd na parking w centrum handlowym, funkcji Hill Holder pomoże przy ruszaniu na pochyłości, zapobiegając staczaniu się samochodu do tyłu.


Na każdej drodze

Wszystkie wersje Fiata Doblò mają zawieszenie Bi-Link, które tłumi drgania podczas jazdy w taki sposób, by gwarantować przyczepność do nawierzchni wszystkich kół, nawet na nierównych nawierzchniach.


Kompletna ochrona

Twój Fiat Doblò jest teraz jeszcze bardziej bezpieczny dzięki funkcji Dead Lock, która chroni go przed kradzieżą. Kiedy Doblò jest zamknięty, wewnętrzne klamki nie działają, a drzwi nie mogą zostać otwarte nawet po wybiciu szyby.


Zobacz auta dostępne od ręki


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza