PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Nowe Scudo

Scudo

NOWE SCUDO

Elektryczny bez kompromisów

Silnik elektryczny oferuje doskonałe osiągi bez kompromisów. Sprawdź sam.

Najlepsza technologia spalinowa

Cztery poziomy mocy i dwie skrzynie biegów do wyboru: manualna lub 8-biegowa automatyczna.

Niezmieniona pojemność ładunkowa

Wersje elektryczne oferują taką samą pojemność ładunkową i ładowność jak wersje z silnikiem Diesla. Wybierz pomocnika, który spełnia Twoje potrzeby.

 

Elektryczny czy diesel?
Ty decydujesz.

Nowe Scudo jest dostępne w dwóch wersjach: z silnikiem Diesla oraz całkowicie nowe, całkowicie elektryczne i totalnie bezkompromisowe.

Wyjątkowa
pojemność

Pomimo kompaktowych rozmiarów nadwozia (wysokość zaledwie 190 cm) oferuje ogromną przestrzeń wewnątrz, która zapewnia 6,6 m3 pojemności ładunkowej i do 1400 kg ładowności.

Prowadzi się jak
Twój samochód

Nowe Scudo prowadzi się jak samochód osobowy. Komfortowa pozycja za kierownicą oraz kompaktowe rozmiary zapewnią bezstresową pracę, nawet na dłuższych trasach.

Elastyczność
której potrzebujesz

Dzięki nowej funkcji Moduwork odkryjesz wszystkie możliwości konfiguracji wnętrza. Dzięki temu rozwiązaniu nowe Scudo oferuje sporą przestrzeń i możliwość dostosowania do każdej sytuacji.


DWIE DROGI, JEDEN CEL

Silnik elektryczny dostępny w każdej wersji i długości daje Scudo nowy, bezkompromisowy poziom osiągów. Dodatkowo dostępne są dwie pojemności akumulatorów 50 lub 75 kWh. Scudo oferuje także najszerszą gamę silników Diesla. Do wyboru są cztery jednostki, a wersja 2-litrowa może współpracować z nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.


POWIERZ SWOJĄ FIRMĘ BEZKOMPROMISOWEMU NAPĘDOWI ELEKTRYCZNEMU

Nowe E-Scudo posiada najlepszą ofertę silników na rynku lekkich samochodów dostawczych: do 330 km* maksymalnego zasięgu, prędkość maksymalna 130 km/h, niskie czasy ładowania i zero emisji CO2. Daj się zaskoczyć bardziej płynnej i responsywnej jeździe, która umożliwia swobodne przemieszczanie się po zatłoczonych ulicach w centrum miasta. Wybierz akumulator, który pasuje do Twojej działalności i ciesz się szybkim ładowaniem: do 100 kW przy ładowaniu prądem stałym (DC). Wszystko to bez rezygnowania z pojemności. Nowe E-Scudo oferuje taką samą ładowność jak wersja spalinowa: do 1,2 tony.


ŁADOWANIE

Super szybkie ładowanie (DC) 100 kW

Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem rozwiązań ładowania akumulatorów, który obejmuje standardowe ładowanie przez kabel lub na życzenie stacje wall box do szybkiego ładowania.

Szybkie ładowanie (AC) 11 kW

Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem rozwiązań ładowania akumulatorów, który obejmuje standardowe ładowanie przez kabel lub na życzenie stacje wall box do szybkiego ładowania.

Szybkie ładowanie (AC) 7,4 kW

Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem rozwiązań ładowania akumulatorów, który obejmuje standardowe ładowanie przez kabel lub na życzenie stacje wall box do szybkiego ładowania.


Szybsze ładowanie (AC) 3,6 kW

Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem rozwiązań ładowania akumulatorów, który obejmuje standardowe ładowanie przez kabel lub na życzenie stacje wall box do szybkiego ładowania.


Szybsze ładowanie (AC) 1,8 kW

Nowy Fiat Professional Scudo może liczyć na ekosystem rozwiązań ładowania akumulatorów, który obejmuje standardowe ładowanie przez kabel lub na życzenie stacje wall box do szybkiego ładowania.


BEZPIECZEŃSTWO I WSPOMAGANIE JAZDY

 

Rozpoznawanie znaków drogowych

Ten system rozpoznaje znaki drogowe i wyświetla je na wyświetlaczu cyfrowego kokpitu, informując kierowcę o aktualnych ograniczeniach prędkości.

Asystent zmiany pasa ruchu

Nowe Scudo wykrywa krawędzie jezdni, nawet przy dużych prędkościach i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym, gdy pojazd wyjeżdża poza swój pas ruchu.

Kontrola martwego pola

Ten system zostaje aktywowany podczas trudnych manewrów lub zbliżania się do przeszkód znajdujących się w martwym polu kierowcy. Gdy czujnik wykryje niebezpieczeństwo, na przykład wyprzedzający pojazd, system ostrzega kierowcą za pomocą lampki na bocznym lusterku.


System ostrzegania przed kolizją i automatyczne hamowanie awaryjne

Niezastąpiona pomoc dla kierowcy, która wykrywa pieszych i pojazdy na drodze. Dzięki przedniemu radarowi nowe Scudo rozpoznaje przeszkody na swojej drodze i ostrzega o nich kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym. Nowe Scudo automatycznie rozpoczyna hamowanie awaryjne dzięki systemowi Active Emergency Brake Control, pozwalając Ci uniknąć zderzeń.

Kamera cofania

Nowa kamera cofania oferuje lepszą rozdzielczość na 7-calowym ekranie radia, na którym wyświetla dynamiczną siatkę, która zmienia się wraz ze skrętem kierownicy, pomagając kierowcy w parkowaniu.

Kontrola przyczepności

Jedź gdziekolwiek zabierze Cię praca. Nowy Fiat Professional Scudo posiada system kontroli przyczepności, który wykorzystuje ESP i pozwala wybrać jeden z 5 trybów jazdy: Asfalt, Śnieg, Piasek, Błoto lub wyłączone ESP.


PRZYTULNA, KOMFORTOWA I WSZECHSTRONNA KABINA

Czy spodziewałeś się, że będzie tak przestronna? Nowe Scudo oferuje przestrzeń i rozwiązania konfiguracji kabiny zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków pracy, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

SYSTEM MODUWORK

Nowe Scudo posiada nowoczesny system ułatwiający załadunek dużych towarów, który jeszcze bardziej podkreśla wszechstronność tego modelu. Dzięki składanej klapie pod siedzeniem pasażera można wydłużyć przestrzeń ładunkową do: 3,32 m w wersji Komfort, 3,67 m w wersji Standard i 4,02 m w wersji Maxi. Ponadto, w kilka chwil można zmienić przedni fotel pasażera w stolik na laptopa lub tablet, albo do spożycia posiłku.

WYBIERZ SWOJE SIEDZENIA

Co jest ważniejsze dla Twojego zespołu? Wybierz komfortową kanapę z dużym ukrytym schowkiem lub oddzielne fotele, aby łatwiej zagospodarować wnętrzem. Spośród oferowanych opcji możesz także wybrać takie przednie fotele pasażerów, które najlepiej pasują do potrzeb Twojego zespołu. Scudo jest synonimem komfortu i wszechstronności w pracy.

REGULOWANA POZYCJA KIEROWCY

Bez problemu ustawisz wysokość i wysunięcie kierownicy oraz wysokość i kąt nachylenia foteli. Dzięki temu wybranie najlepszej pozycji do jazdy jest łatwiejsze i można ją zmienić w kilka chwil, gdy zmienia się kierowca.

SYSTEM MULTIMEDIALNY

WYŚWIETLACZ HEAD UP

Monitoruj kluczowe informacje w każdym momencie bez odwracania wzroku od drogi. Nowe Scudo jest wyposażone w nowy wyświetlacz Head Up, przezroczysty ekran, który pozwala na śledzenie przydatnych danych, takich jak prędkość, zasięg i znaki drogowe.

RADIO 7'' Z NAWIGACJĄ

Radio z najwyższej półki wyposażone w 7-calowy wyświetlacz dotykowy i zintegrowaną nawigację, która pokazuje stacje benzynowe, parkingi czy pogodę. System multimedialny jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™, posiada tuner DAB oraz wielofunkcyjną kierownicę.

PANEL ZEGARÓW Z 4-CALOWYM WYŚWIETLACZEM LCD

Nowy Fiat Professional Scudo posiada innowacyjny cyfrowy panel zegarów z 4-calowym wyświetlaczem LCD, który pokazuje najważniejsze parametry samochodu, takie jak prędkość i zużycie paliwa, a także działające systemy bezpieczeństwa i ograniczenia prędkości. Natomiast panel zegarów w wersji z napędem elektrycznym wyświetla również informacje związane z silnikiem elektrycznym i akumulatorem, takie jak poziom naładowania i przewidywane zużycie energii.


Apple CarPlay

CarPlay to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na korzystanie z iPhone'a podczas pracy w samochodzie. Przesyłaj wszystko co potrzebujesz bezpośrednio na wyświetlacz pojazdu. Możesz otrzymywać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki bez odwracania uwagi od prowadzenia. CarPlay posiada także obsługę głosową Siri i jest kompatybilny z wszystkimi przyciskami sterującymi i ekranem dotykowym pojazdu. Wszystkie aplikacje wspierane przez CarPlay zostały opracowane tak, aby można z nich było korzystać łatwo i bezpiecznie podczas jazdy.


Android Auto™

Dzięki Android Auto™ Twoje wszystkie aplikacje są wyświetlane na ekranie radia, więc możesz korzystać z Map Google i Youtube Music łatwo i bezpiecznie. Możesz je obsługiwać za pomocą poleceń głosowych, kierownicy wielofunkcyjnej lub ekranu dotykowego. Dzięki tym funkcjom kierowca zawsze utrzymuje uwagę na drodze. Google Play i Android Auto to zarejestrowane znaki towarowe Google LLC


WERSJE WYPOSAŻENIA

EASY

 • TYLNE DRZWI DWUSKRZYDŁOWE
 • DRZWI BOCZNE PRZESUWNE Z PRAWEJ STRONY
 • CENTRALNY ZAMEK
 • TEMPOMAT I OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI
 • KANAPA PASAŻERA DWUMIEJSCOWA ZE SCHOWKIEM
 • PRZEDNIE GNIAZDKO 12V
 • RADIO DAB + BLUETOOTH

LOUNGE

ZAWIERA WYPOSAŻENIE WERSJI EASY PLUS:

 • ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE
 • RADIO DAB 7''+NAV 3D +BLUETOOTH +USB +AA/CP +WIFI
 • PANEL ZEGARÓW Z BIAŁYM TEKSTEM
 • KAMERA COFANIA I CZUJNIKI PARKOWANIA TYLNE
 • ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA
 • ASYSTENT MARTWEGO POLA
 • PAKIET AFIL (LDW, ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH, SMART-BEAM)

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza