PGD KOMORNIKI | PGD WARSZAWA

Tipo Cross SW Garmin

Tipo Cross SW Garmin

JEŹDZIJ LEPIEJ, ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA

Przedstawiamy Tipo Garmin: specjalną serię stworzoną dla tych, którzy nigdy nie przestają żyć pełnią życia. Tipo Garmin, stworzone, aby łączyć i poruszać ludzi, teraz z firmą Garmin, liderem w dziedzinie nawigacji GPS i technologii do noszenia na ciele, łączy styl z funkcjami monitorowania zdrowia i sprawności fizycznej dzięki smartwatchowi Venu® Sq, inspirując wszystkich do ciągłego ruchu. Inteligentne rozwiązania firmy Garmin i kultowy styl Fiata pozwalają doświadczyć odważniejszego i bardziej dynamicznego połączenia z samochodem, naturą i swoimi pasjami.


TIPO NA CAŁY DZIEŃ

Tipo Garmin Kombi charakteryzuje się stylowym i praktycznym nadwoziem, które daje Ci swobodę podróżowania tam, gdzie zaprowadzą Cię Twoje pasje. Bądź aktywny, ruszaj się i ciesz się Tipo!


ZNAK WSZECHSTRONNOŚCI

Pomarańczowy trójkąt na przednim grillu jest prosty, ale wyrazisty i podkreśla partnerstwo dwóch wyznaczających trendy marek.


ZAPROJEKTOWANE, ABY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

17-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym matowym wyróżniają się ciekawą geometrią i pomarańczowymi akcentami.KIERUJ SWOJĄ PASJĄ

Dzięki ekskluzywnemu emblematowi firmy Garmin na słupkach B nowego Tipo Garmin Kombi możesz w pełni wyeksponować swój energiczny charakter. Garmin wie, że życia należy doświadczyć w pełni, tak jak Tipo i tak jak Ty.


POPRAWIONA WIDOCZNOŚĆ

Światła do jazdy dziennej LED oraz opcjonalne światła przeciwmgielne pozwalają widzieć drogę przed sobą bez względu na warunki.


DOBRZE BYĆ WIDOCZNYM

Światła tylne LED pozwalają bezpiecznie zaznaczyć swoją obecność na każdej drodze, zapewniając unikalny wygląd i wydajne oświetlenie.


WNĘTRZE


KOMFORTOWE W KAŻDYM MOMENCIE

Komfort, który rozumie potrzeby osób aktywnych. Wyjątkowe tkaniny z pomarańczowymi akcentami podkreślają wnętrze dedykowane tym, którzy zawsze szukają czegoś więcej.


KIEROWNICA SOFT-TOUCH

Bycie praktycznym zasługuje na dodatkowy komfort. Materiał soft-touch na kierownicy i gałce dźwigni zmiany biegów pozwala na wygodną podróż przez cały czas.


WIESZ WIĘCEJ, PROWADZISZ LEPIEJ

7-calowy wyświetlacz komputera pokładowego dostarcza wszystkich niezbędnych informacji w łatwym do zrozumienia układzie. Odbieraj powiadomienia z zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, aby zwiększyć bezpieczeństwo i skonfigurować dane w sposób, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej podróży.


TECHNOLOGIA


MIEJ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Dzięki asystentowi utrzymania pasa ruchu, jeśli samochód przypadkowo zjedzie ze swojego pasa podczas jazdy z prędkością powyżej 60 km/h, system wyświetli powiadomienie na wyświetlaczu komputera pokładowego, a następnie wykona korektę, aby przywrócić samochód na swój pas ruchu.


CZYTAJ DROGĘ

Tipo Garmin Hatchback może wykrywać i rozpoznawać znaki drogowe oraz wyświetlać je na wyświetlaczu TFT. Przy aktywnym inteligentnym ograniczniku prędkości może również ograniczyć prędkość samochodu do maksymalnego dozwolonego limitu odczytanego przez system rozpoznawania znaków drogowych.


MAŁA POMOC PRZY ZMĘCZENIU

Dzięki systemowi wykrywania zmęczenia kierowcy, samochód może wykryć pierwsze oznaki zmęczenia poprzez monitorowanie ruchów bocznych pojazdu, doradzając kierowcy zrobienie przerwy. Na wyświetlaczu komputera pokładowego pojawi się ostrzeżenie wizualne i akustyczne.


ZASILAJ SWÓJ STYL ŻYCIA

Fiat Tipo Garmin Hatchback posiada wiele silników do wyboru, dzięki czemu możesz sprostać codziennej jeździe i mieć osiągi, których potrzebujesz do aktywnego stylu życia i kolejnej przygody. Znajdź silnik, który najlepiej pasuje do Twojego stylu jazdy: dynamiczny silnik Diesla, bardzo wydajny silnik benzynowy lub zupełnie nową hybrydę, wyposażoną w turbodoładowany silnik benzynowy 1,5 l i silnik elektryczny 48 V.


HYBRYDA

Dzięki opracowanemu od podstaw silnikowi 1.5 l GSE T4 130 KM, który współpracuje z silnikiem elektrycznym 48 V i silnikiem elektrycznym BSG 12 V, Fiat Tipo oferuje nowy odważny sposób jazdy. Zyskaj wszystkie zalety elektryfikacji dzięki napędowi mild-hybrid: brak ładowania, ograniczone zużycie paliwa i bardziej ekologiczna jazda.


BENZYNOWY

Przyjemny, responsywny i niezwykle wydajny 1.0-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy GSE T3 zapewnia 100 KM mocy i jest gotowy na przygody. Dzięki mniejszemu spalaniu i emisjom spalin spełnia wymagania normy emisji Euro E6D-Final, dzięki czemu możesz prowadzić z czystym sumieniem.


DIESEL

Turbodoładowany silnik Diesla MultiJet 1,6 l o mocy 130 KM jest częścią długiej linii potężnych i wydajnych silników zgodnych z wymaganiami normy emisji Euro 6D-Final.


SYSTEM MULTIMEDIALNY

Współpraca Fiata i firmy Garmin gwarantuje nowy poziom łączności i multimediów. Nowe Tipo Garmin Kombi jest standardowo wyposażone w 10,25-calowy ekran dotykowy Uconnect™ 5 generacji z tunerem radia cyfrowego DAB oraz bezprzewodowym połączeniem z Apple CarPlay i Android Auto™.

BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

Połącz swojego iPhone’a z 10,25-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.

CarPlay, iPhone, i Siri to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple inc.

BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

Nowe Tipo Garmin Kombi jest także kompatybilne z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10,25-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.

Google, Google Play, Android Auto to zastrzeżone znaki handlowe firmy Google LLC.

GOTOWY NA NOWE PRZYGODY

SMARTWATCH VENU® SQ

Wraz z Tipo Garmin otrzymasz smartwatch VENU® Sq firmy Garmin, który oferuje szeroki zakres praktycznych funkcji przydatnych podczas spacerów po mieście lub na szlaku. Żywotność baterii do 6 dni, jasny kolorowy wyświetlacz LCD, nadgarstkowy pomiar tętna, funkcje monitorowania kondycji i snu. To tylko niektóre z cech tego smartwatcha, który łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i całodobowe monitorowanie stanu zdrowia.


Pakiety

PAKIET WYGODA

 • BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA DO SMARTFONA
 • FOTEL KIEROWCY Z REGULACJĄ ODCINKA LĘDŹWIOWEGO
 • TYLNY PODŁOKIETNIK
 • TYLNY PORT USB
 • PRZEDNI PODŁOKIETNIK

PAKIET BEZPIECZEŃSTWO PLUS

 • SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA
 • ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH
 • TEMPOMAT ADAPTACYJNY
 • AUTONOMICZNY HAMULEC AWARYJNY
 • ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE
 • CZUJNIKI ZMIERZCHU I DESZCZU

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza